Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Indonesia All-Star-Juve 1-8, "Zonja" luan tenis (VIDEO)
Pëlqej
Juventus mposht Indonesia All-Star në miqësoren e mbyllur para pak minutash. Sfida e luajtur në Xhakarta u mbyll në shifrat tenistike 1-8 në një stadium që ishte shndërruar në arenë festimesh.

Vendasit kaluan në avantazh që në minutën e 3 pas një gabimi të juventinëve në mbrojtje, ndërsa Pirlo barazpeshoi gjithçka pas një 11-metërshi.

Më pas, e gjithë ndeshja u kthye në seancë stërvitore për bardhezinjtë që gjetën rrugën e rrjetës edhe shtatë herë të tjera. /albeu.com/

Indonesia All-Star-Juventus 1-8: 3' Lopicic (IND), 5' rig. Pirlo (JUV), 16', 20', 23' Llorente (JUV), 35' Giovinco (JUV), 67' Coman (JUV), 69' Tevez (JUV), 90' Pepe (JUV).
Shtuar më 06/08/2014, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori