Inter fiton miqësoren në Indonezi (VIDEO)
Fillon me fitore turneu i InterIndonezi. Në Xhakarta, përpara më shumë se 20 mijë tifozëve, skaudra e Andrea Stramaccioni ka fituar 0-3 përballë formacionit më të mirë U-23 të Ligës indoneziane, falë golave të Longo në pjesën e parë, Pazzini (që nuk shënonte prej 13 marsit) dhe Tremolada.

Të shtunën, Inter do të luajë miqësoren e dytë përballë Kombëtares së Indonezisë. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2012, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori