Inter ia del pa Icardin, mposht në shtëpi Sampdorian (VIDEO)
Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sampdorias me rezultatin 2-1 në "Giuseppe Meazza".

Të parët në avantazh kaluna zikaltërit me golin e D'Ambrosios në minutën e 73'.

Por mbas 3 minutash Sampdoria barazoi rezultatin me golin e Manolo Gabbiadinit.

Interi nuk u ndal dhe në minutën e 78' shënoi golin e fitores me anë të Nainggolan.

Pas kësaj fitoreje Interi renditet në vendin e 3 me 46 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori