Inter kalon në epërsi ndaj Rapid Vienna (VIDEO)
Interi ka kaluar në epërsi ndaj Rapid Vienna në "Giuseppe Meazza".

Ai që ka shënuar është mesfushori Mattias Vecino në minutën e 11'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori