Inter nuk fal, mposht Lazion dhe merr kreun (VIDEO)
Interi ka fituar 3-1 ndaj Lazios.

Dopieta e Lukakut dhe goli i Lautaro Martinez, i dhuruan 3 pikë të arta interistëve, ndërsa Lazio realizoi me Escalante.

Skuadra e Conte e sheh veten në krye me 1 pikë më shumë se Milani.

Shtuar më 14/02/2021, ora 22:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori