Interesante/ Ja çfarë bëjnë gjyqtarët në pushimin mes dy pjesëve (VIDEO)
Ndeshja mes të Charltonit dhe Shrewsburyt në kategoritë e ulëta angleze ka sjellë diçka interesante që ka të bëj me gjyqtarët e futbollit.

pushimin prej 15 minutave në ndeshjeve të futbollit, vëmendja është e fokusuar kryesisht tek lojtarët se çfarë këshillash kanë marrë nga trajneri apo çfarë bëjnë në dhomat e zhveshjes.

Por, askush nuk e ka menduar se çfarë bëjnë gjyqtarët gjatë pushimit në mes të dy pjesëve, duke menduar se vetëm kryejnë pushimin.

Këto kamera sigurie në tunelin para daljes në fushën e blertë kanë filmuar gjyqtarin Graham Kane, i cili përgatitet para fillimit të ndeshjes.

Gjyqtari Kane është filmuar duke drejtuar flamurin e anësorit në të gjitha drejtimet. /Albeu.com/

Shtuar më 18/08/2016, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori