Interi kalon në avantazh (VIDEO)
Darmian ka realizuar golin e parë ndaj Borussia Monchengladbah me mbrojtësin e krahut.

Lautaro ka asistuar duke e parë në krah të lirë dhe futbollisti italian ka goditur pa u menduar, duke e kaluar topin poshtë këmbëve të portierit gjerman.
Shtuar më 01/12/2020, ora 21:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori