Inzaghi i bën dush të ftohtë Gallianit (VIDEO)
Pëlqej
I ka ardhur rradha edhe Adriano Gallianit ti bashkohet luftës kundër ASL me një dush të ftohtë. Administratori i Deleguar i Milanit ka komunikuar ish teknikun kuqezi Massimiliano Allegri dhe tenistin serb Novak Djokovic, tifoz i njohur i "Djallit".

Njerëzit që e ndihmuan në realizimin e Ice Bucket Challenger ka qënë djali i tij dhe trajneri i Milanit Filippo Inzgahi. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori