Isco dhuron spektakël, shijoni supergolin e tij (VIDEO)
Isco është rikupëruar plotësisht nga dëmtimi dhe tashmë duket gati për Realin.

Isco shfaqi gjithë pontencialin e tij në stërvitje duke shënuar një supergol.

Ai mori topin që nga mesi i fushës driboloi një lojtar dhe më pas me një parabolë dërgoi topin në rrjetë. Për më shumë shikoni videon. /albeu.com/Shtuar më 10/10/2019, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori