Ish-sulmuesi i Skëndërbeut hesht "San Siron", Praga në avantazh (VIDEO)
Slavia e Pragës është duke befasuar Interin në San Siro.

Ish-sulmuesi i Skëndërbeut ka ndëshkuar zikaltëritminutën e 63’.

besuarve të Contes i mbeten dhe 20 minuta lojë për të dalë qoftë dhe me një pikë.
Shtuar më 17/09/2019, ora 20:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori