Ismael, ja fenomeni i ri i kalçetos (VIDEO)
Quhet Ismael Hamdaoui fenomeni i futbollit në salla, lojërat e të cilit para tre ditësh bën xhiron e botës në internet. Por tashmë në rrjet është shpërndarë një tjetër video ku futbollisti maroken me numër 4, i impenjuar në një ndeshje në Hollandë, shënon dy herë duke dhuruar spektakël në fushën e lojës.

Fillimisht kalon kundërshtarët falë disa lëvizjeve "dehëse" dhe me një kthesë spektakolare le portierin të palëvizshëm. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2013, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori