Ja 401 golat e Lionel Messit (VIDEO)
Pëlqej
Në ndeshjen e kaluar ndak Granadas, ylli argjentinas, Lionel Messi, theu rekordin duke kaluar shifrën prej 400 golash në karrierë, të shënuar me Barcelonën dhe kombëtaren e Argjentinës.

Më sipër ju ftojmë të shihni të gjithë 401 golat e shënuar nga Messi. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori