Ja çdo të thotë të jesh brazilian (VIDEO)
Në Brazil nuk ka rëndësi nëse je mbrojtës, mesfushor apo sulmues. Që të gjithë kanë këmbë shumë të mira dhe teknikë të admirueshme. Kështu ndodh edhe me Fabio Santos, mbrojtësin e krahut të majtë të Corinthians, i cili i ka dhuruar tifozëve të tij një driblim spektakolar por për fat të keq u ndërpre nga kundërshtarët e tij.

Rivali i tij i Palmeiras i ndodhur në vështirësi dhe i frikësuar se mos mbetej i turpëruar zgjodhi rrugën më të lehtë për ta ndalur: me faull. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2013, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori