Ja çfarë dëshironte të tregonte Asension me festën pas golit të parë me kokë (VIDEO)
Marco Asensio ishte sfiduar nga një miku i tij se ai nuk do të shënonte gol me kokë. Por talenti spanjoll nuk kishte këtë mendim dhe vuri një bastë me tëqë nqs ai arrin ta shënojë atëherë miku i tij do të qethej komplet, paasnjë model.

Në ndeshjen kundër Betisit Asensio shënoi golin e parë të ndeshjes me kokë dhe e festoi atë me shenjën e makinës qethëse duke i bërë me dije mikut të tij që do t’ia heq flokët pas ndeshjes.

Dhe të dy na tregojnë përfundimin e bastit. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori