Ja çfarë goli shënoi Ibrahimoviç (VIDEO)
Vitet kalojnë por klasi mbetet. Kjo shprehje vlen më së shumti për sulmuesin suedez të Paris Saint Germain Zlatan Ibrahimoviç, i cili vazhdon të shënojë dhe të dhurojë spektakël.

Në ndeshjen e djeshme kundër Saint Etienne, e vlefshme për Kuopën e Francës, Ibra i dha fitoren skuadrës së tij falë një goli të veçantë në minutën e 71 të takimit.

Ibrhimoviç nuk shënoi as me thembër, as me kokë dhe as fluturimthi, por shënoi me gjoks. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori