Ja me çfarë makine shkon në stërvitje Isco (VIDEO)
Nëse dje Asier Illarramendi u pa duke u futur në qëndrën stërvitore të Real Madrid "Valdebebas" me një BMW, sot një tjetër futbollist madrilen ka tërhequr vëmëndjen e mediave dhe tifozëve të pranishëm falë makinës që përdorte.

Po flasim për talentin Isco, i cili është futur në ambjentet e qëndrës stërvitore me një Ferrari të zi. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2015, ora 14:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori