Ja rastet që u humbën në pjesë e parë në El Clasico (VIDEO)

Real Madrid dhe Barcelona mbyllën një super pjesë të parë dhe ashtu pritet të jetë dhe e dyta.

Real Madrid dominoi në çdo aspekt por Barccelona dhe tër Stegen u treguan të gatshëm për të bllokuar çdo gjë.

Ju ftojmë të ndiqni të gjitha rastet e humbura:
Shtuar më 23/12/2017, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori