Ja selia e re e Milanit (VIDEO)
Hyjmë në selinë e re të Milan në rrugën Aldo Rossi në Milano. Falë një reportazhi të realizuar sot nga Sportmediaset dhe gazetari Carlo Pellegatti, mund të shohim për herë të parë qëndrën e re të klubit kuqezi.

Zyrat e reja do të inagurohen vetëm në pranverë por lëvizja e klubit nga Rruga Turati, ku ka qënë edhe selia historike, ka filluar të bëhet që sot. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2013, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori