Ja si e feston Madridi triumfin në Euro 2012 (VIDEO)

Pallati i princesësh, Sheshi Spanja dhe Rruga Gran Via,a rteria kryesore e kryeqytetit spanjoll, Madrid, u kthye në një arenë të madhe festimesh. Tifozë dhe makina të mbuluar me ngjyrat kuq e verdhë të flamurit kanë dalë në rrugë për të përshëndetur Kampionët e rinj të Europës, të cilit kishin hipur mbi një autobuz të zbuluar.

Rrugëtimi ka vijuar deri në Sheshin Cibeles ku dhe është organizuar koncerti-festiv. /albeu.com/

Shikoni videon e mësipërme:
Shtuar më 03/07/2012, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori