Ja si janë makinat e yjeve të Realit (VIDEO)
Futbollistët e Real Madridit dje për herë të parë kanë provuar veturat e reja të dhuruara nga sponsori i skuadrës, Audi.

Me tipe dhe ngjyra të ndryshme, lojtarët e Realit kanë provuar veturat luksoze të zgjedhura për shijen e tyre. Cristiano Ronaldo si një merakli i njohur i veturave parakaloi me Audi RS6. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2015, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori