Ja si stërvitet Ter Stegen para ndeshjes me PSG-në (VIDEO)
Portieri gjerman i Barcelonës Marc-Andre Ter Stegen, titullar në Champions League dhe Copa del Rey, do të japë maksimumin në çerekfinalen e kthimit kundër PSG-së.

Klubi i Barcelonës ka publikuar një video nga stërvitja e sotme e portierit me trajnerin e tij Jose Ramon de la Fuente dhe shokun e skuadrës Claudio Bravo, përcjell Portali Albeu.

Gjatë stërvitjes shihet se si Ter Stegen punon jo vetëm me duart por edhe këmbët, një detaj shumë i rëndësishëm për lojën e Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori