James çmend dynjanë, gol nga goditja e dënimit me parabol (VIDEO)
Pëlqej
James Rodrigues dihet, ose shënon supergola ose nuk shënon fare.

Së fundmi numri 10 i kolumbisë ka arritur të shënojë një supergol dhe ai në ndeshjen e parë të 2018-tës, ndeshje që bavarezët e fituan 3-1 kundër Bayer Leverkusen,

Për bararezët shënuan dhe Javier Martinezminutën e 32-të e Franck Ribery në minutën e 59-të. Kurse golin e vetëm për Leverkusenin e shënoi Kevin Volland në minutën e 71-të.
Shtuar më 13/01/2018, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori