James nuk pyet për respekt, feston si i çmendur golin e Bayernit (VIDEO)
Pëlqej
James Rodriguez ishte për herë të parë mbrëmë ndaj ish-klubit të tij, Real Madridit.

James Rodriguez u mendua se do të ndjente nostalgji dhe respekt për ish-ekipin e tij,por atë e kapën kamerat gjatë momentit kur Bayerni kaloi në epërsi, me një festim që i habiti të gjitha mediat botërore duke e ditur se shumë lojtarë kanë respekt për ish ekipet e tyre.

Por festa e tij përsëri doli pa rezultat në fund, pasi ish-ekipi i tij e ndëshkoi duke i tërhequr veshin. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori