Jo vetëm aksion model, por Reali me golin e Casemiros thyen edhe rekordin historik (VIDEO)
Pëlqej
Real Madrid realizoi një aksion model tek goli i Casemiros në fitoren 1-3 ndaj Leganes.

Madrlenët kompletuan plot 44 pasime para se Casemiro të çonte topin në rrjetë duke lënë dhe portierin të dorëzuar në minutën e 29’të pas asistimit nga Lucas Vazquez, përcjell Albeu.com.

Asnjë ekip nuk kishte shënuar një gol të tillë në kampionat me një numër aq të madh të pasimeve paraprakisht, ku rekordi i mëparshëm mbahej në sezonin 2005/06./albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori