E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Jose Mourinho te Fulham (VIDEO)
Jose Mourinho është i Fulham. Nuk bëhet fjalë për trajnerin portugez të Chelsea, por për djalin e tij. Sipas asaj që shkruan spanjollja "Marca", 14-vjeçari ka kaluar me sukses në provim në "Craven Cottage" dhe do të lerë Blutë për një tjetër skuadër londineze.

Jose Mario Mourinho luan portier dhe duket se do të ketë të ardhme. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori