Juve, 3 të huaj për të forcuar sulmin (FOTO-VIDEO)

Juan Cuadrado - Fiorentina
Juan Cuadrado, Nani dhe Mame Diouf: tre kandidatë të ndryshëm për rolin e sulmuesit të krahut për teknikun e Juventusit Antonio Conte. Kampionët e Italisë janë në kërkim të futbollistit të duhur për sezonin e ardhshëm dhe Portali Albeu ju sjell profilet e të tre kandidatëve në videon e mëposhtme. /albeu.com/


Shtuar më 19/02/2014, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori