Juve, festë me "Ai se eu te pego" (VIDEO)
Ai që feston më shumë duket se është mesfushori Simone Pepe dhe më pas fillojnë koret e lojtarëve të tjerë nën ritmet e "Ai se eu te pego". Kjo ishte festa e juventinëve në autobus pasi siguruan titullin kampion dje në stadiumin e Triestes.

Imazhet janë xhiruar nga celulari i një prej vetë futbollistëve të Juventus në ambjentet e brëndshme të autobusit të klubit. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2012, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori