Juve lëshon sfidën: A mund ta shpërqëndrosh Pirlos? (FOTO-VIDEO)

Pëlqej
Juventus sfidon tifozët e tij: "Mendon se mund të impresionosh Pirlon?". Qëllimi i lojës është të fshish mimikën e zakonshme që karakterizon mesfushorin italian. Në videon e publikuar nga klubi bardhezi e provojnë të gjithë para Opera të Sydney, por askush nuk ia arrin qëllimit.

Fytyra e tij nuk tradhëtohet nga emocionet dhe në fund të gjithë e pranojnë: "Pirlo is not impressed" (Pirlo nuk impresionohet). /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2014, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori