Juventus afër golit, Milani shpëton për mrekulli
Juventusi dhe Milani po luajnë finalen e Superkupës së Italisë në Jeddah.

Zonja e Vjetër ishte afër golit pas një goditjejeJoao Cancelos në krahun e djathtë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 20'. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2019, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori