Juventus barazon rezultatin ndaj Benficas (VIDEO)
Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Benficas në "Red Bull Arena".

Autori i golit është Clemenza që ka shënuar në minutën e 84'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 86'. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2018, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori