Juventus bën skandal me penalltitë, ja çfarë ndodhi me Atalantën (VIDEO)
Juventus rikthehet në qendër të skandalit për penalltitë e paqëna në Itali me ndeshjen e sontme kundër Atalantës.

Topi duket qartë që nuk prek dorën e lojtarit pas goditjes së dënimit, por shpatullën e tij, megjithatë arbitri e ka parë të arsyeshme të akordojë penallti, të cilën gjithsesi Berisha nuk e lejoi që të bëhej gol. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2017, ora 23:12
Anomali
e Dielë 1 Tetor 2017, Ora 23:28
O mjeshterit e midhjes dhe te peshkut! Eshte skandal ne ndeshje. Menyra se si shkruhet lajmi nga ndonje interist apo milanist i deshtuar, eshte skandal me i madh.
Goli i anulluar nga ni faull 2 min para shenimit te golit, a nuk ishte skandal?
VAR eshte nje sistem per ta ndalur Juven, o kllufa qe merrni me qafe portalin per tifo personale
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori