Juventus dyfishon rezultatin ndaj Bolognas (VIDEO)
Pëlqej
Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar, Moise Kean në minutën e 49'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 54'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori