Juventus dyfishon rezultatin ndaj Fiorentinas (VIDEO)

Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi Giorgio Chiellini në minutën e 70'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori