Juventus i shënon dy gola për gjashtë minuta Veronas (VIDEO)


Juventusi ka shënuar golin e avantazhit ndaj Veronas në "Stadio Mrc'Antonio Bentegodi"

Është sulmuesi argjentinas Paulo Dybala që i ka shënuar të dy golat në minutën e 72'-të dhe 78'-të.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 79'-të. /albeu.com/
Shtuar më 30/12/2017, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori