Juventus kalon në avantazh ndaj Fiorentinas (VIDEO)

Juventus ka kluar në avantazh ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi".

Ai që ka shënuar është mesfushori Rodrigo Bentancur në minutën e 31'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2018, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori