Juventus kalon në avantazh ndaj Genoas (VIDEO)

Pëlqej
Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në "Allianz Stadium".

Goli është shënuar nga braziliani, Douglas Costa në minutën e 16'-të.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 18'-të. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori