Juventus në epërsi ndaj Crotones (VIDEO)

Juventus ka shënuar golin e epërsisë ndaj Crotones në "Stadio Ezio Scida".

Ai që ka shënuar është mbrojtës brazilian, Alex Sandro në minutën e 16'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 20'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2018, ora 21:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori