Juventus, pallavesh kush gabon me xhonglimet (VIDEO)
Pëlqej
Futbollistët e Juventus, tashmë në ditët e fundit të turneut në Singapor, në fund të stërvitjes sfidojnë njëri-tjetrin në një mënyrë shumë të veçantë: kush gabon gjatë xhonglimeve me topin, duke e lënë topin të prekë në tokë, "dënohet" me një goditje të fortë në vesh, ose diç e quajmë në gjuhën popullore pallavesh.

Ata që e kanë pësuar kanë qënë Koman dhe Ogbonna. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori