Juventus përsëri në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO)

Juventus ka kaluar përsëri në epërsi ndaj Cagliarit në "Allianz Stadium".

Është një autogol i shënuar nga futbollisti Bradaric në minutën e 39'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 44'. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 21:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori