Juventus shpartallon Napolin (VIDEO)
Juventusi ka mposhtur Napolin me rezultatin 3-0 në javën e 12 të Seria A. Goli i parë u shënuan nga Llorente që në minutën e dytë, goli ishte i dyshimtë për pozicion jashtë loje.

Në minutën e 74 Pirlo shënon një super gol dhe vetëm pas 4 minutash Pogba vulos “trisin”.

Në minutën e 84 Ogbonna ndëshkohet me të kuq.

Me këtë fitore Juve ndodhet në vendin e dytë -1 pikë nga Roma dhe +3 nga Napoli. /albeu.com/
Juve Napoli

Shtuar më 10/11/2013, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori