Juventusi kalon përsëri në avantazh përballë Bolognas (VIDEO)
Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, 45 e minutat e dyta kanë nisur përsëri me gol për vendsasit.

Pas një rrëmuje në zonë, Pjanic përfitoi dhe dërgoi topin në rrjetë pikërisht në minutën e 54' për të çuar edhe njëherë në këmbë 'Alliaz Stadium'. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2019, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori