Juventusi me "pushime", Cagliari mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë (VIDEO)

Juventusi i cili vetëm një ndeshje më parë arriti të siguronte titullin e nëntë rradhazi, duket se nuk i ka ngelur motiv.

Cagliari i mbyll 45 minutat e para në avantazhin e dyfishtë me Gagliano L. në minutën e 8' dhe Simeonen në minutat shtesë të pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2020, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori