Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Bolognas (VIDEO)
Juventusi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Bolognas majft shpejt.

Një goditje nga distanca e Arthur devijohet dhe për fat shkon në rrjetë ne minutën e 14'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2021, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori