Ka dhe kështu, lojtari merr 3 kartona për 12 sekondave lojë (VIDEO)
Një futbollist jo-profesionist kishte një ditë për tu harruar në fushën e blertë.

Ai mori 3 kartona në harkun kohor të 12 sekondave, duke vendosur padyshim një rekord negativ në karrierën e tij.

Protagonist u bë Alex Low i Garforth Town, i cili pas një serie faullash si në sulm ashtu edhe në mbrojtje u ndëshkua dy herë me karton të verdhë, për tu larguar më pas me të kuq.

Low synonte që të ndihmonte ekipin që të ruante avantazhin përballë Bridlington dhe faullet ishin zgjidhja e duhur.
Shtuar më 27/01/2020, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori