Kafshon kundërshtarin, Maidana si Tyson (VIDEO)
Pëlqej
Episod i shëmtuar gjatë Botërorit të boksit në Las Vegas mes amerikanit Floyd Mayweather dhe Marcos Maidana. Gjatë raundit të tetë të përballjes boksieri argjentinas kafshoi kampionin amerikan.

"ishte shumë e rëndë aq sa përgjatë gjithë ndeshjes nuk kam ndjerë tre gishta", tha Mayweather që u konfirmua si më i forti i peshës së tij.

Në pallatin e sportit ishte i pranishëm edhe Myke Tyson, i cili vite më parë i kafshoi veshin Holyfieldit. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori