Kampion në gjak: Vogëlushi shënon, tifozët festojnë (VIDEO)
Gjaku i mirë nuk zhgënjen kurrë. Të paktën në rastin e Josh Turnbull, djali i portierit të Chelsea, Ross Turnbull. Ndërsa emrat e mëdhenj ishin në qëndër të fushës së "Stamford Bridge" për një stërvitje të hapur për tifozët, vogëlushi mori topin dhe shkoi drejt portës ku mundi të shënojë.

Bashkë me tifozët festoi edhe fëmija që ngriti duart, ndërsa koret ishin: "Sign him up!" (në shqip, "firmosni me të" ose "blijeni"). /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2014, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori