Kamza dhe Luftëtari e mbyllin me paqe (VIDEO)
Kamza dhe Luftëtari nuk kanë mundur të bëjnë asgjë më shumë se një barazim pa gola.

Në Kamëz, vendasit nuk arritën të marrin 3 pikët mjaft të vlefshme për mbijetesën, pasi nuk shkuan më shumë se një barazim 0-0 me Luftëtarin.

Ky barazim natyrisht që nuk i shërbeu asnjërës prej skuadrave, pasi të dyja kishin nevojë për pikë, me skuadrën e Ahmatajt që synon mbijetesën dhe atë të Hasan Likës që kërkon të blindojë pozitat në vendin e 3-të të renditjes. /albeu.com/

Shtuar më 05/05/2018, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori