Kaos në Barcelonë: Tifozët bllokojnë makinën e Griezmann dhe i kërkojnë të respektojë Messin (VIDEO)
Disa tifozë të Barcelonës kanë rrethuar makinën në të cilën ishte Griezmann, duke kërkuar që ai ta respektoj Leo Messin.

Një nga pjesët e "problemeve" të Griezmann te Barça burojnë edhe nga raportet jo të mira me yllin e skuadrës, Leo Messin.

Griezmann pranoi më parë se ka pasur vështirë të krijojë ndonjë marrëdhënie të mirë me argjentinasin, pasi që ata mezi flasin me njëri-tjetrin.

Duket se kjo gjendje nuk iu ka pëlqyer tifozëve të Barcelonës të cilët i kanë dal Messit. /albeu.com/

Shtuar më 20/11/2020, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori