Kapësi i topave ndihmon portierin të presë penalltinë (VIDEO)
Episod i veçantë në ndeshjen e Kupës së Azisë mes Arabisë Saudite dhe Kinës, e përfunduar me fitoren minimale, 0-1 të kinezëve.

Në momentin kur po gjuhej një penallti në favor të eklipit saudit, portieri kundërshtar mori këshilla nga një fëmijë 12-vjeçar, që shërbente si kapës topash: nga cili krah duhej të hidhej?

Rezultati? Penallti e pritur. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori