Këngë për "Heronjtë" e Kombëtares (VIDEO)
Këngë për futbollistët e Kombëtares shqiptare që nuk lejuan të përdhosej flamuri kombëtar në mes të Beogradit.

Rapsodët Petrovci, Prelezi dhe Rashiti i kanë thurur këngë "Heronjëve" kuqezi, që megjithëse ishin mes 32 mijë serbëve të tërbuar e mbrojtën me nder simbolin e tyre kombëtar. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2014, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori